Web Site Yönetimi Hizmetleri

webgec websitesi yönetimi

Mevcut web sitenizin geliştirilmesi ve yönetimini hızlandırmak için firmamız web sitenizin kontrolünü tamamen alarak sizlere anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Sitenizin yönetim paneli için ihtiyaç olacak olan alt yapı sitenizin alt yapısına uygun şekilde hazırlanır ve aynı yazılım dili ile uygulanır.

Site yönetim modülleri sayesinde yazılım ve tasarım bilgisi gerektirmeden istediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz. Kendi web sitenizi yöneterek haber duyuru ve ürünlerinizi hızlıca duyurabilirsiniz.

Firmanızda ücretsiz sunum yaparak web sitenizde yapılacak mevcut çalışmaları belirleriz. Web sitenizin yazılımı ister php, cgi, java ister asp, c#.net olsun sitenizde yapıalacak çalışmaları ve iş modellerini belirleriz. Bu sayede web sitenize bu geliştirmeler yaparak web sitenizin yönetiminiz kolaylıkla sağlamış olursunuz. Web sitenizde yapılacak çalışmalar, firmanızın ihtiyacı doğrultusunda geliştirilecek eklentiler olacaktır. Ziyaretçi arttırımı ve seosal kısımlarını da otomatikmak yapmış olacaksınız. Sitenize yapılacak web servis modülleri ile xml json formatlarını kullanarak dışarıdan veri erişiminizi sağlamış olacaksınız. Web sitenize gelecek verilerin daha güvenli ve sağlam olması sağlanacaktır.

Hem içerik yönetimi olsun hem admin paneli yönetimi olsun bu konuda web sitenize güncellik sağlayacaksınız.

Sosyal ağları kullanarak doğru içerik yayınlarsınız. Daha fazla insana ulaşarak para kazanmanızı kolaylaştıracaksınız. Sitenizi güncel tutmak için yapılan bu çalışmalar web site güncelleme adı altında olsa da tamamen web site yönetimi olmaktadır. Görünümünde de ufak dokunuşlar yaparak reklam gelirleri de elde edebilirsiniz.