Web Mobil Uygulama Hizmetleri

webgec mobil uygulama

Firmanızın ihtiyacı olan uygulamaları Andorid ve IOS altyapısı ile hazırlamaktayız. Hem Google Play, Hem de Apple Store’de yayınlanacak şekilde uygulamalarınız hazırlanmaktadır.

Uygulamalarımız sadece bu iki platformda indirilebilir olmayacaktır. İsteyen müşterilerimiz uygulamalarını apk formatında da teslim alabilmektedir. Mobil Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerini Webgec Digital Agency’den alarak firmanıza artı değer katmaktayız ve web den geçmiş olarak kurumsallığınızı bir adım daha öteye taşıyacaksınız.

Windows10-11 (Windows phone) alt yapısı ve Blackberry uygulamaları gibi çözümü kafanızı karıştan sistemler için de sizlere çözüm önerileri sunuyoruz. Bu özel çalışmalar firmanıza özel olmakla birlikte mevcut bir yazılımın da Windows Phone ve Blackberry alt yapısına çevrilmesi yöntemiyle olabilir.

Bu uygulamaların dışında mobil uygulamanızı firmanıza özel dağıtılacak olan tabletler, fuarlarda satılacak olan promosyon tabletleri gibi dağıtılan ürünlerin içerisine uygulamanız hazır olarak da yüklenebilmektedir. Bu sayede kurumsallığın yanı sıra firmanızın kalitesini ve erişilebilirliğini daha da kolay sağlarsınız.

İster firmanızın uygulaması olsun isterseniz de para kazanabileceğiniz bir sosyal platform ya da oyun olsun, firmamız bu fikirlerinizi en iyi şekilde değerlendirmenize danışmanlık da yapmaktadır.

Sloganlarımız;

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri iOS Android Web Tabanlı Uygulamaları Hazırlıyoruz.

Kurumsal İhtiyaçlarınızda Yenilikçi Fikirlerle Entegre Mobil Yazılımlar Geliştiririz.

Mobil
Uygualama Yapan Şirketler Profesyonel Mobil Uygulamalar Hazırlarız

Film, Kitap, Uygulama, Oyun, Müzik Anında Telefon, Tablet veya Web'de 7 günde teslim edilmektedir.

iPhone Android Mobil Uygulama ve Mobil Kurumsal Uygulamaları Hazırlıyoruz.

iPhone, iPad, Android, BlackBerry Kurumsal Mobil Uygulama ve Çözümleri Sunar.