Web Projeleri Danışmanlık Hizmetleri

webgec web sitesi danışmanlık

Web siteleriniz için alınacak domainler ve yol haritası öncelikle belirlenir. Hangi domainleri alacağınız öncelikle birlikte karar veriyoruz. Domaine yatırım yapmak yerine kısa vadede kazanç elde ettirecek çözümleri sunmaktayız. Web sitesinin alt yapısının ne olacağına hangi tarz bir site olacağına birlikte karar veririz.

Senaryo yazarı değiliz, biz üreticileriz.
Dijital ortalamayı alan çözüm üreten ajansız. Müşterilerimizin başka bir boyuta sevdiği ve beğendikleri, birbirleriyle konuştukları ve paylaştıkları reklam ürünleri oluşturdukları geleneksel reklamları taşıyoruz.

Web sitenizin hazır bir yazılım mı yoksa c#.net yazılım dili kullanılarak mı yapılcağını planlarız. İnternette başarıya ulaşmak için alacağınız yardım ile birlikte yeni projelere imza atabilirsiniz. Pazara ve firmanıza uygun iş modeli ile gerçekleştirilen web siteleri belirtilen sürelerde gerekli verimi alması için çaba gössterir. İhtiyacınızı ve yapılacakları eksiksiz çekilde hazırlamaya özen gösteririz. İş akışı ve analizini projenize uygun şekilde hazırlarız. Proje sahipleri ve ekibinizin lideri ile birlikte koordineli çalışarak projemizin güncelliği sağlanır. E-Ticaret sitesi ya da kurumsal tasarımlı ürün siteleriniz için yapılacak satışa yönelik çalışmalar yapılır. Ürün odaklı çalışılarak en üst seviyede verim almanın yolları hazırlanır. Hizmet kategorisine sahip siteler için ise lokal çalışmaları hazırlayabiliriz. Burada da asıl amaç seo hizmetine çıkıyor. Seo hizmetini her zaman her iş içinde ön plana alıyoruz. Çünkü danışmanlığımızın asıl amacı sizlere daha fazla müşteri getirmek ve satışlarınızı arttırmaktır.