Webgec Hizmetleri

webgec web hizmetleri

Selam!

Biz Webgec
Üreten ajansımızın dijital farkı ortada! Dijital çağın markaları ve insanları arasında bağlantı kurmak için buradayız. Bizi daha yakından tanımak ister misiniz? Keşfetmek için çekinmeyin. Bizi arayın.

UX tasarım, markalaşma, web tasarım ve geliştirme, dijital pazarlama, sosyal medya pazarlaması ve mobil uygulama geliştirme hizmetlerinde uzmanlaşmış İstanbul'daki ödüllü ajansımızı keşfedin. Webgec, hem yerel hem de global müşterilere hizmet veren sadece çözüm üreten bir dijital ajanstır. İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Webgec Digital Agency, İstanbul'da çözümcü ve benzersiz web sitelerine, interaktif çözümlere, kurumsal kimliğe ve sosyal medyaya odaklanan etkileşimli bir reklam ajansıdır. 

Webgec, özünde dijital bir çözüm üreten ajanstır.
Biz, dijital çağın markaları ve insanları arasında bir ilişki kuran bir fikir ve çözüm şirketiyiz. Dijital dünyadaki markaları insanların hayatlarına entegre etmenin yeni yollarını sürekli olarak araştırıyoruz. Başka bir deyişle, Webgec, değişim ve gelecek için markalar hazırlar.

Reklam yapımı yerine hikaye anlatma,
Kesintiden ziyade etkileşim
Konuşma yerine tek yönlü bir mesaj.


Fikir, tasarım ve teknolojinin entegrasyonu.
Dijital peyzajda üretkenlik birçok farklı biçimde ortaya çıkıyor. Bu farklı formları stratejikleştirir, kavramsallaştırır, tasarlar, geliştirir ve uygularız. Ve bu süreçte çeşitli hikayeler, içerik, dijital varlıklar, ürünler ve hizmetler üretiyoruz. Uzmanlaşmaktayız:

Strateji Geliştirme

Yapılacak web projeleri ve reklam çalışmaları için öncelikel yol haritası belirlenir.

Entegre Kampanyalar

Adwords, instagram, yotube ve mobil uygulama reklmaları ile farklı entegrasyonlar kullanılır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Instagram, facebook, youtube için bütçenizinden en iyi gelir sağlayacak planlama uygulanır.

İçerik ve Video Oluşturma

Sosyal medya hesaplarınız için paylaşımlar yapılır ve 2d cartoon ya da görsel etkileyici tanıtım/ürün videoları hazırlanır.

Medya Reklamları

Haber siteleri için yapılacak geri dönüşümü yüksek seo açısından kaliteli reklam çalışmaları yapılır.

UX Strateji ve Tasarım

Kullanıcı dostu kolay ve seo açısından önemli amp tasarımlar hazırlanır.

Web Sitesi Geliştirme

Wordpress,opencart,c# ve düz html tasarımların uygulamaları yapılır ve geliştirilmeleri düzenlenir.

Reklam ve dijitalin birleştiği noktadayız.
Webgec çevrimdışı medya kullanan ve aynı anda çevrimiçi medyaya aktarılan tüm markalar için reklam ve pazarlama çözümleri üretiyor.
İletişim ve webgec.com düşündüğümüz ve kurduğumuz fikrimizin dijital pazarlaması ve satışında çalışan firmamız ile devam ediyoruz.